روش مطالعه زیست رتبه های برتر کنکور تجربی

علی عبدالله زاده (رتبه 2 منطقه 2 کنکور تجربی 97) – درصد زیست کنکور: 98%

من برای مطالعه زیست کنکور تجربی، ابتدا کتاب درسی رو می خوندم تا یه دیدگاه کلی از فصل داشته باشم. بعد از اون تست آموزشی حل می کردم؛ یعنی پاسخ تشریحی سوالاتی که حل می کردم رو بعد از حل یک یا چند سوال، نگاه می کردم تا مطالب مرور بشه. در این مرحله هدفم بیشتر این بود که بدونم از کدوم قسمت سوال اومده و تیپ سوالات چجوریه. علاوه بر اون تمام مطالبی که در دور اول خونده بودم هم محک زده می شد و فکر می کنم این کار، بهترین روش مرور دروس برای من بود.
پس از چند روز دوباره کتاب درسی رو با دقت بیشتر می خوندم و مباحثی که از اون ها تست اومده بود رو مجددا مطالعه می کردم و نکات مهم رو یادداشت می کردم. سپس با فاصله یک یا دو روز، دوباره تست کار می کردم و مراحل رو باز هم تکرار می کردم تا مطالب رو کاملا بررسی کرده باشم.
برای من یک روش خواندن زیست هم این بود که تلاش می کردم از کتاب زیست سوال طرح کنم؛ چون این کار باعث می شد کتاب رو دقیق مطالعه کنم. یا اینکه به سوالات بچه های کلاس پاسخ می دادم که این کار باعث می شد مطالب رو مرور کنم و با دوستانم نکات رو تبادل کنیم.

روش مطالعه زیست کنکور رتبه های برتر

روش مطالعه درس زیست

رو ,زیست ,مطالعه ,کتاب ,کنکور ,روش ,می کردم ,می شد ,بود که ,این بود ,کار باعث

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش فایل BTanIS راه‌هاي تقويت حافظه درس کنترل اتوماتیک (م) 97-2-روزبه مرادی موتوربان abujasempes نمونه انشاء با موضوعات مختلف 10 رشته اول انتخاب رتبه برترهای ریاضی دبیرستان غیردولتی پسرانه صبح امید kavirtoranj